Sandlab gaz tesisat ve ekipmanları alanında faaliyet yürütmekte olup, çevre laboratuvarları, ilaç fabrikaları, üniversite laboratuvarları, kimya laboratuvarları, halk sağlığı merkezleri, ürün analiz laboratuvarları vs. laboratuvarların, endüstriyel tesislerin, hastanelerin gaz tesisatı ihtiyacını projelendirme ve taahhüt aşamasına kadar en iyi şekilde sağlamak üzere organize olmuş yurtiçi ve yurtdışı projelerde kendini kanıtlamış profesyonel ekibiyle önce güvenlik anlayışıyla hizmet sunmaktadır.
 
Şirketimizin proje dizaynı, ürün seçimi, satın alma, saha projelerinin uygulanması ve uygulama takibi işlerini yerine getiren İlker Gaygısız ve Oğuzhan Kavak geçmişte ve şirketimiz bünyesinde yurt içinde ve yurt dışında gaz tesisatı tasarımı ve uygulama projeleri yönetimini gerçekleştirmişlerdir.

Sandlab satın alınan her türlü ürünün kullanım sürecinde yapılması gereken periyodik bakım hizmeti, yedek parça ve kullanıcı hatalarından meydana gelebilecek arıza onarım, ihtiyacının karşılanması konusunda da müşterilerinin yanındadır.